Contactgegevens

Algemeen Dienstenbureau

Postadres:
Postbus 2633
3000 CP Rotterdam
Bezoekadres:
Statenweg 207
3039 HP Rotterdam
Telefoon:
E-mail:
Openingstijden:
010 – 243 01 75
adb@aa-nederland.nl
Dinsdag en donderdag van 10 tot 15 uur
Voor hulp/informatie in geval van alcoholproblemen is onze AA Hulplijn 24 uur per dag beschikbaar via 085 – 104 53 90 (lokaal tarief)
ALGEMEEN
Algemene Dienstenraad (secretaris) adr@aa-nederland.nl
Dagelijks Bestuur db@aa-nederland.nl
REGIONALE SECRETARIATEN
Regio Midden regiomidden.secretaris@aa-nederland.nl
Regio Oost regiooost.secretaris@aa-nederland.nl
Regio Noord regionoord.secretaris@aa-nederland.nl
Regio Noordwest regionoordwest.secretaris@aa-nederland.nl
Regio Zuid regiozuid.secretaris@aa-nederland.nl
Regio Zuidwest regiozuidwest.secretaris@aa-nederland.nl
LANDELIJKE COMMISSIES
Financiële Commissie (Fincom) fincom@aa-nederland.nl
Literatuur Commissie (Litcom) litcom@aa-nederland.nl
Commissie Openbare Informatie (COI) coi@aa-nederland.nl
Benoemingscommissie (buiten functie)
Beleidscommissie (buiten functie)
TOEGEVOEGDE COMMISSIES
Algemeen Dienstenbureau (ADB) adb@aa-nederland.nl
Agenda Commissie (Adcom) adcom@aa-nederland.nl
Boeicommissie (opgeheven)
Landelijke Telefoondienst telefoondienst@aa-nederland.nl
Voorlichtingsteam Penitentiaire Inrichtingen (VPI) vpi@aa-nederland.nl
Conventiecommissie conventiecommissie@aa-nederland.nl
Afgevaardigden Europese Dienstenontmoeting (EDO) edo@aa-nederland.nl
Afgevaardigden Wereld Dienstenontmoeting (WDO) wdo@aa-nederland.nl
Postbus 2633 (redactie nieuwsbrief) postbus2633@aa-nederland.nl
Webteam webteam@aa-nederland.nl

AA Nederland heeft de ANBI status. Meer informatie